Ohlášky v týdnu od 22. 10. do 29. 10. 2023

Sbírka na Papežská misijní díla – v neděli 22. října při všech bohoslužbách.

Zpravodaje farnosti č. 6 – vychází v neděli 22. října.

Adorace za účastníky kurzu Alfa - každý čtvrtek od 18:45 do 20:30 v kostele sv. Bartoloměje bude probíhat tichá adorace za účastníky kurzu Alfa. Zapsat se můžete do seznamu na webových stránkách nebo v kostele na stolku, abychom měli jistotu, že se v kostele vždy bude někdo modlit.

Výuka náboženství – ve čtvrtek 26. října z důvodu podzimních prázdnin nebude probíhat výuka náboženství.

Dušičkové pobožnosti – budou probíhat v neděli 29. října v Mikulovicích, Třebosicích a Rosicích po mši svaté a v Pardubičkách v 16:45 před mší svatou. Ve čtvrtek 2. listopadu bude dušičková pobožnost v 16:30 na hlavním hřbitově v Pardubicích.

Změna času – v neděli 29. října bude konec letního času. Čas se přesune z 3:00 na 2:00.

Nepřítomnost P. Jana Uhlíře – v příštím týdnu z důvodu exercicií nebude P. Jan přítomen.

Stolní kalendář 2024 – v kostele na stolečku jsou k zakoupení stolní kalendáře pro rok 2024. Cena je 89 Kč.