Ohlášky v týdnu od 1. 10. do 8. 10. 2023

Sbírka na opravu salesiánského domu a kostela – v neděli 24. září se vybralo 26.149 Kč.

Posvěcení zvoničky v Dřenicích – v neděli 1. října v 15:00.

Koncert v Mikulovicích – v neděli 1. října v 18:00 jste zváni do kostela sv. Václava na koncert pěveckého sboru Slavoj Chrudim a Rubeš Skuteč.

Večer chval – bude v kostele sv. Bartoloměje v sobotu 7. října v 19:00. V předvečer slavnosti biřmování budeme našim biřmovancům vyprošovat dary Ducha Svatého.

Biřmování a spojení nedělních bohoslužeb - v neděli 8. října bude ve farnosti pan biskup Jan Vokál udělovat svátost biřmování. Z tohoto důvodu nebude mše svatá v klášterním kostele a všichni jsou zváni na slavnostní bohoslužbu do kostela sv. Bartoloměje v 9:00.

Změny v bohoslužbách
-    v pondělí až pátek budou slouženy polední mše svaté v kostele sv. Jana Křtitele
-    ve středu bude sloužena studentská mše svatá v 19:00 v kostele sv. Bartoloměje
-    ve čtvrtek nebude sloužena večerní mše svatá v kostele sv. Bartoloměje
-    ve Svítkově budou slouženy mše svaté každou sobotu v 16:30

Promítání o cestě na Sardinii – v úterý 3. října v 19:00 na faře v sále bude otec Tomáš Kvasnička vypravovat cestě na kole po Sardinii. Vyprávění bude doplněno i promítáním fotografií.

Mše svatá v LDN Rybitví – bude ve středu 4. října v 13:15.

Zpovědní den – bude ve čtvrtek 5. října od 8:00 do 16:00 v kostele sv. Bartoloměje. V pátek 6. října se bude zpovídat v době od 16:00 – 18:00 v kostele sv. Bartoloměje.

Adorace za účastníky kurzu Alfa - každý čtvrtek od 18:45 do 20:30 v kostele sv. Bartoloměje bude probíhat tichá adorace za účastníky kurzu Alfa. Zapsat se můžete do seznamu na webových stránkách nebo v kostele na stolku, abychom měli jistotu, že se v kostele vždy bude někdo modlit.

Modlitby za kněze – budou v pátek 6. října od 17:00 v kostele sv. Bartoloměje.

Večeřadlo Panny Marie – bude v sobotu 7. října v 7:00 v kostele sv. Jana Křtitele.

Stolní kalendář 2024 – v kostele na stolečku jsou k zakoupení stolní kalendáře pro rok 2024. Cena je 89 Kč.

Beseda o bezpečnosti v digitálním světě – se uskuteční dne 3. října v 16:30 ve škole Noe.