Ohlášky v týdnu od 16. 4. do 23. 4. 2023

Postní almužna (Postničky) – v neděli 16. dubna je možné přinést do sakristie kasičky (postničky). Je možné je přinést i v týdnu do kanceláře. Výtěžek bude předán Oblastní charitě Pardubice.

Intence na měsíc květen – možnost zápisu od pondělí 17. dubna v kanceláři farnosti.

Biblická hodina – v pondělí 17. dubna v 18:45 na faře. P. Tomáš Kvasnička pokračuje v rozebírání Izaiášova proroctví.

Pravidelná adorace – v úterý 18. dubna v 18:30 v kostele sv. Jana Křtitele.

Mše svatá v LDN Rybitví – ve středu 19. dubna v 13:15.

Pouť do Libice nad Cidlinou pro ministranty – v sobotu 29. dubna na Slavnost sv. Vojtěcha. Ministranti hlaste se u pana Václava Metelky nebo volejte 728 156 899. Pravděpodobná doprava bude vlakem.

Velikonoční brožurky – pro čas přípravy na přijetí daru Ducha Svatého v den liturgického slavení jeho seslání je Vám nabídnuta na stolečcích Velikonoční brožurka. Cena 43,- Kč.

Ohlášky od salesiánů

Schola s přespáním pro děti od 6 let – se koná v termínu 22. – 23. 4.

Víkend pro kluky od 11 let -  se koná v termínu 21. – 23. 4.