Ohlášky v týdnu od 11. 6. do 18. 6. 2023

Koncert DalcorARTet – v neděli 11. června v 17:00 jste srdečně zváni do kostela sv. Bartoloměje na podvečerní koncert smyčcového kvarteta DalcorARTet. Vstupné je dobrovolné.

Pravidelná adorace – v úterý 13. června v 18:30 v kostele sv. Jana Křtitele.

Setkání seniorů – ve středu 14. června od 14:30 na faře.

Uzávěrka Zpravodaje farnosti – ve středu 14. června.

Zápis intencí – od 15. června lze v kanceláři zapsat intence na měsíce červenec, srpen a září.

Mše svatá v DDB – ve čtvrtek 15. června v 15:30 v Domově pro seniory v Blahoutově ulici.

Sbírka na charitu – v neděli 18. června při všech bohoslužbách.

Evangelizační kurz - Do 18. června je možné se přihlásit na Evangelizační kurz, který pořádá královéhradecká diecéze. Jedná se o 4 podzimní víkendy v Hradci Králové a duchovní obnovu s P. Vojtěchem Kodetem na Hoře Matky Boží v Králíkách. Více informací naleznete na webu www.bihk.cz/evangelizace/evangelizacni_kurz nebo na mailu evangelizace@dihk.cz.

Změna času bohoslužeb ve Svítkově – od soboty 24. 6. budou mše svaté ve Svítkově slouženy v 16:30

Modlitba za děti a mládež – v souvislosti s prázdninami a setkáním v Lisabonu budeme v závěru nedělních mší svatých pamatovat krátkou modlitbou na děti a mládež farnosti.

Prosby do Lisabonu – v zadní části kostela jsou připraveny krabičky. Napište na papírek svou prosbu, dík, chválu a dejte ji do krabičky. Mládež, která pojede na Světové setkání mládeže do Lisabonu, se bude za tyto úmysly s láskou modlit.