Ohlášky v týdnu od 18. 6. do 25. 6. 2023

Sbírka na charitu – v neděli 18. června při všech bohoslužbách.

Pravidelná adorace – v úterý 20. června v 18:30 v kostele sv. Jana Křtitele.

Mše svatá v DDK – ve čtvrtek 22. června v 15:00 v Domově pro seniory u Kostelíčka.

Úklid kostela sv. Bartoloměje – v pátek 23. června od 8:00. Sraz před zákristií.

Slavnost Narození sv. Jana Křtitele – v sobotu 24. června budou slouženy v kostele sv. Jana Křtitele poutní mše svaté v 6:30 a v 18:00.

Skautská mše svatá v Podskále u Chrasti – v sobotu 24. června od 14:00.

Změna času bohoslužeb ve Svítkově – v kapli ve Svítkově budou sobotní mše svaté slouženy od 24. června od 16:30.

Prosby do Lisabonu – v zadní části kostela jsou připraveny krabičky. Napište na papírek svou prosbu, dík, chválu a dejte ji do krabičky. Mládež, která pojede na Světové setkání mládeže do Lisabonu, se bude za tyto úmysly s láskou modlit.

Zpravodaj farnosti č. 4 vychází – v neděli 25. června.

Nepřítomnost P. Jana Uhlíře – od pondělí 19. června do konce června bude P. Jan Uhlíř z důvodu dovolené nepřítomen.