SPOLČO LÉTO

• 6. – 11. 8. 2019

INFORMACE

• Akce je určena pro mládež starší 13 let
  • Přihlášením na akci, potvrzuješ svou účast na celou dobu.
  • Přihlášku najdete na adrese: zde

S SEBOU

Osobní věci, spacák, boty a oblečení (do kostela, na sport i k práci), pracovní rukavice, přezůvky, baterku, pláštěnku.
Podrobnější informace co s sebou se dozvíš na počátku června. Bude toho určitě víc, máš se na co těšit...

CENA

Od září 2018 jsou všechny akce salesiánského klubu nabízeny přednostně členům SKM, tzn. všem dětem a mladým do 26 let, kteří vyplnili členskou přihlášku a zaplatili členský příspěvek ve výši 200 Kč. Členem Salesiánského klubu může být kdokoliv z mladých do 26 let, tak že když vyplníš přihlášku, zaplatíš členský příspěvek, máš všechny akce SKM v tomto školním roce levnější.

Akce SKM jsou samozřejmě otevřené i nečlenům klubu (bez přihlášky a uhrazeného příspěvku). Účastnický příspěvek na akci je potom 8 – 10% vyšší.

Zvýhodněná cena 800,- Kč je nabízena všem mladým dobrovolníkům, kteří přijali celoroční odpovědnost v Salesiánském klubu i f.ú. sv Bartoloměj. Např.: vedoucí SKM kroužků, vedoucí SKM táborů, úzký tým spolčoléto, úzký vikariát tým. Je to forma poděkování a benefit za jejich celoroční obětavost.

• Účastník 1100,- Kč
  • Člen SKM 1000,- Kč
  • Dobrovolník 800,- Kč

Pořadatel:

POŘADATEL:

Hlavním pořadatelem akce je Salesiánský klub mládeže z. s. Pardubice

Kontaktní osobou je Jiří (George) Woclawek SDB, tel.: 777 259 334, mail: jiri.woclawek@gmail.com

S případným dotazy se můžete obracet i na P. Filipa Duška, tel. 739 463 215

Ke stažení: poster_OK_OK_OK-1.png, 83 kB