25.02.2021 18:00 [čtvrtek], kategorie: Farnost

Ekumenické modlitby

Pardubice

Pardubické křesťanské církve zvou veřejnost na svou společnou internetovou bohoslužbu s duchovní hudbou, slovem a modlitbami. Připraven je i rozhovor se zdravotníkem z infekčního oddělení místní nemocnice, tématem akce je nová situace člověka a společnosti ve virové pandemii. Koná se 25. 2. 2021 od 18:00 hodin na Youtube kanále ČCE Pardubice cutt.ly/pardubicce

Křesťanské církve v Pardubicích dlouhodobě pomáhají potřebným ve městě prostřednictvím svých dobrovolníků a humanitárních sociálních organizací Charita, ADRA a Diakonie, organizují, nyní hlavně on-line, volnočasové aktivity pro děti a dospívající, rozvíjejí také duchovně inspirované vztahové, rodinné a integrační poradenství, pastoraci i vzdělávání. Společnou veřejnou bohoslužbou chtějí v současné složité situaci nabídnout všem zájemcům ve městě i povzbuzující společenství, naději a pokoj v srdci.

Ke stažení: Potkavame-se-pozvanka-kopie-1.JPG, 511 kB

© Římskokatolická farnost - arciděkanství Pardubice | Tel.: 605 219 634 | E-mail: farpar@volny.cz
Webmaster: Webdesignum 2007 - 2020