06.04.2020, kategorie: Ohlášky

4. Svátost smíření krok za krokem
  5. Podněty ke zpytování svědomí

SVÁTOST SMÍŘENÍ PŘED VELIKONOCEMI

S ohledem na protiepidemická opatření není možné nabídnout příležitost ke svátosti smíření tak, jak bylo zvykem. V době otevření kostela však je možné přijmout svátost smíření za dodržení všech hygienických opatření, to znamená: rouška, odstup dva metry.

Z důvodů obezřetnosti budeme svátost smíření o Svatém týdnu slavit i na farním dvoře. Tuto příležitost ať využije pouze ten, kdo cítí naléhavou potřebu svaté zpovědi. Jinak doporučujeme vykonat si malou osobní kající modlitbu se vzbuzením dokonalé lítosti doma a ke svátosti smíření přistoupit, až nastane normální stav.

V ojedinělých případech je možné domluvit slavení svátosti smíření individuálně.

Naléhavě vás prosíme, abyste v případě respiračních či jiných zdravotních potíží (kašel, rýma, zvýšená teplota) do kostela v žádném případě nechodili.

Příležitost ke svátosti smíření v kostele sv. Bartoloměje:

Ke stažení: 200405_Zpovedni-den-TAB-3.jpg, 131 kB; 200406_KORO_BART_Zpovedni-den_Zpovednici_JMENA.xlsx, 13 kB