Hlavní menu:


27.07.2019, kategorie: Ohlášky

Sbírka na zhotovení sochy sv. Anežky

Pardubice
Sbírka na zhotovení sochy sv. Anežky

Česká biskupská konference schválila sbírku na zhotovení sochy svaté Anežky České, která bude věnována papeži Františkovi v rámci národní pouti v listopadu (11. – 13. listopadu 2019) a umístěna ve Vatikánu.

Tato socha ponese na svém povrchu kopie otisků prstů některých věřících. Vlastní originální archy otisků budou uloženy ve schránce uvnitř sochy.

V naší farnosti se k této iniciativě připojíme v neděli 11. srpna po mši sv. v 09:00 hod. u sv. Bartoloměje. Ti, kteří dají dar na tuto sochu (doporučuje se 200,-) obdrží medaily sv. Anežky jako upomínku.

Dále bude příležitost připojit se k této sbírce i v následujícím týdnu ve farní kanceláři do pátku 16. srpna.

 

 


© Římskokatolická farnost - arciděkanství Pardubice | Tel.: 466 769 260 | E-mail: farpar@volny.cz
Webmaster: Webdesignum 2007 - 2018