10.12.2014, kategorie: Ohlášky

Nová pastorační rada

Pardubice
Nová pastorační rada
 a)      farář a ostatní duchovní trvale činní ve farnosti
  1. Mgr. Antonín FORBELSKÝ
  2. PhDr. Radek MARTINEK, Ph. D.
  3. jáhen Filip DUŠEK
  4. P. Ing. Josef TROCHTA, SDB
  5. P. Mgr. et Mgr. Ondřej MATULA, SDB
  6. Antonín SOKOL
  7. jáhen Ing. Josef JINOCH
  8. jáhen Mgr. Karel KYLAR
  9. jáhen PhDr. Milan NOVOTNÝ
  10. jáhen Ing. Mgr. Ladislav TRAXLER

b)      5 členů zvolených farním společenstvím - řazení dle počtu hlasů

1. Bc. Martin BERAN - hudba
  2. Ing. Zdeněk NEJEZCHLEB - rodiny, setkávání
  3. Mgr. Libor WAWRZACZ - rodiny, sportovní aktivity
  4. Ing. Marek DEML - práce s mládeží
  5. Pavla PECNOVÁ - společenství Modlitby matek, společenství Vincentinek, lektoři

c)      5 členů jmenovaných farářem - řazení dle abecedy

1. Ing. Jan KOHL - kostel sv. Jana Křtitele, senioři, Pondělní večery,
  2. Zdeněk LUKAVSKÝ - kostel sv. Jiljí v Pardubičkách (kostelník)
  3. Ing. Zdeněk SYCHRA - kostel sv. Václava, sales. středisko, spolupráce ve farnosti
  4. Mgr. Bohuslav ŠLÉGR - kostel sv. Bartoloměje (akolyta)
  5. Mgr. Martina TRAXLEROVÁ - výuka náboženství

d)      členové zastávající služby ve farnosti

1. Prof. Jiří KUCHVÁLEK - hudba - regenschori
  2. Mgr. Marie HUBÁLKOVÁ - ředitelka Oblastní charity Pardubice
  3. Ing. Mgr. Zuzana Petrášová - pastorační asistentka

Děkuji všem farníkům, jakým způsobem přistoupili k těmto volbám, děkuji za jejich zájem účastnit se dění ve farnosti a všechny hlasy, kterými obdařili své spolufarníky.

Děkuji všem kandidátům vzešlých z 1. KOLA, kteří přijali pozvání do 2. kola. Někteří z osobních důvodů přizvání nepřijali, přesto si vážím jejich příslibu další spolupráce ve farnosti jako doposud. Díky!

Děkuji všem deseti kandidátům 2. kola:

* prvním pěti, kteří se hlasy spolufarníků staly členy nové pastorační rady farnosti

* druhým pěti, kteří získaly též důvěru a tu chtějí i nadále ve službě farnosti zhodnotit.

Děkuji těm, kteří přijali moje přizvání mezi dalších pět, kteří zastupují jednotlivé oblasti a místa naší farnosti.

Veřejné vyhlášení výsledků volby do pastorační rady, slib nový členů a předání jemnovacích dekretů bude v neděli 14. prosince na závěr mše svaté v 09:00 hod.. - orientačně v 09:50 hod.

První setkání nové pastorační rady je ve čtvrtek 15. ledna 2015 v 19:00 hod. na farním sále. Těším se na spolupráci ve službě naší farnosti!

P. Antonín

Ke stažení: VolbyPR_14_FINALE.doc, 438 kB; VolbyPR_14_2kolo_vysledky.xls, 461 kB; VolbyPR_14_1_2kolo_vysledky_TABa.xls, 52 kB