Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Farnost Pardubice - Ohlášky
Ohlášky v týdnu od 14. 4. do 21. 4. 2024

Sbírka na Salesiánské centrum -  celkem se vybralo 28.000 Kč (Pardubice - 22.258,- Kč, Rosice - 1514,- Kč, Mikulovice - 3.528,- Kč, Třebosice - 700,- Kč)

Zrušení oslavy 75. narozenin pana biskupa Josefa - vzhledem k nemoci se plánované poděkování za dar života v úterý 16. dubna neuskuteční. Na pana biskupa můžeme vzpomenout v soukromé modlitbě.

Čtvrteční adorace - od 18. dubna bude každý čtvrtek v době 19:00 - 20:30 v kostele sv. Bartoloměje  vystavena Nejsvětější svátost k tiché adoraci.

Sbírka na kněžský seminář a formaci bohoslovců  – v neděli 21. dubna při všech bohoslužbách. 

Uzávěrka zpravodaje - bude ve středu 24. dubna.

Prezentace návrhu nového oltáře - v neděli 28. dubna v 10:00 (po mši sv.) v kostele sv. Bartoloměje  arch. Josef Pleskot představí návrh úpravy liturgického prostoru. Všichni jste srdečně zváni. Více informací ve Zpravodaji. 

 

Ohlášky za Salesiánský klub 

Slavnostní otevření salesiánského domu - blíží se slavnostní otevření zrekonstruovaného salesiánského domu, připadá na neděli 26. května 2024. Jmenuje se OteFEST, protože navazuje na tradici společného celofarního Křesťanského festivalu a rádi se uvidíme s úplně celou farností. Dopoledne proběhne slavnostní mše svatá a otevření domu, po společném obědě se můžete těšit na festivalový program. Organizátoři akce prosí o dobrovolnickou pomoc různého druhu. Stačí i dvě tři hodiny vašeho času, rádi bychom, aby nás bylo co nejvíce, mohli jsme se prostřídat a akci si co nejvíce užít jako účastníci. Na nástěnkách najdete plakátek s odkazem, kde je možné si prohlédnout program a také pod tlačítkem ZAPOJTE SE vyplnit, kolik dobrovolnického času můžete věnovat. Děkujeme!

Historie