Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Farnost Pardubice - Článek (OteFEST! - slavnostní otevření salesiánského domu a hledání dobrovolníků)

OteFEST! - slavnostní otevření salesiánského domu a hledání dobrovolníků

Blíží se slavnostní otevření zrekonstruovaného salesiánského domu, připadá na neděli 26. května 2024. Jmenuje se OteFEST, protože navazuje na tradici společného celofarního Křesťanského festivalu a rádi se uvidíme s úplně celou farností.

Dopoledne proběhne slavnostní mše svatá a otevření domu, po společném obědě se můžete těšit na festivalový program.

Organizátoři akce prosí o dobrovolnickou pomoc různého druhu. Stačí i dvě tři hodiny vašeho času, rádi bychom, aby nás bylo co nejvíce, mohli jsme se prostřídat a akci si co nejvíce užít jako účastníci. Na nástěnkách najdete plakátek s odkazem, kde je možné si prohlédnout program a také pod tlačítkem ZAPOJTE SE vyplnit, kolik dobrovolnického času můžete věnovat. Děkujeme! 

Pokud jste ochotni zapojit se do dobrovolnické pomoci klikněte zde.

Bližší informace o naplánovaném programu najdete zde

Ostatní články

2024

2023