Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Farnost Pardubice - Článek (Oblastní - beseda a modlitba)

Oblastní - beseda a modlitba

Oblastní charita Pardubice Vás zve ve čtvrtek 16. května  v 17:30 do kostela sv. Bartoloměje na besedu a modlitbu s otcem Ihorem, ředitelem ukrajinské Charity v Drohobyči, která je dlouhodobým partnerem naší pardubické Charity.

Pozvání od pana Tadeáše Kouřila - pracovníka pardubické charity:

Už několik let s Charitou pořádáme humanitární mise na Ukrajinu s nákladem léků, zdravotnického materiálu, potravin, plen a dalších nezbytných věcí, které v Česku považujeme za samozřejmost, ale na Ukrajině jsou nedostatkovým zbožím.

Jsem moc rád, že pan ředitel přijal naše pozvání, abychom mu jednak my ukázali, jak to u nás chodí, jednak aby nám představil činnost ukrajinské Charity a seznámil nás se situací ve válkou sužované zemi.

Budu vděčný, když se společně setkáme ve čtvrtek v podvečer „u Bartoloměje“ a pomodlíme se za zlepšení situace na Ukrajině. Pokud víte o někom, komu by se tato událost mohla líbit, prosím, přepošlete mu pozvánku.

„Neboť kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém, tam jsem já uprostřed nich.“ (Matouš 18:20)

 

Ostatní články

2024

2023