Podmenu:

Víra v životě

V dnešní uspěchané době nemáme moc času se zastavit, přemýšlet o životě a o Bohu.

Nemáme čas přemýšlet nad tím, jak Boha vnímáme v našem životě, jak s ním žijeme a jak působí v každodenních situacích.
Proto se scházíme se v přátelské atmosféře, modlíme se, zpíváme, povídáme si o životě o Bohu, o církvi. Sdílíme svoje zkušenosti s vírou v našich životech. Osvětlujeme si postoj církve k různým oblastem našich životů. Diskutujeme a rozjímáme různé texty - biblické, teologické či výroky svatých.
Společně hledáme odpovědi na otázky, které se v nás rodí.
Díky tomu všemu se dál rozvíjíme osobnostně i duchovně. Můžeme tak pro sebe nacházet inspiraci, odpovědi, osvětlení otázek či situací, kde neznáme odpověď nebo cestu.
Snažíme se také víru v životě více praktikovat prostřednictvím služby, tak ji více zakoušet a přinést světlo tam, kde je ho potřeba. Spolupracujeme s neziskovou organizací Bethany dům pomoci, kdy se podílíme na různých akcích pro děti a seniory a péči o ně. Dále spolupracujeme s nadačním fondem 2P.
Žádná ze zmíněných činností není povinná. Nejedná se o přednášky.
má svou cestu, každý prožívá víru jinak a duše každého z nás potřebuje něco jiného. Někdy člověku stačí být součástí, naslouchat, jen být s Bohem a i to je opravdu hodně.:)
Je vítán každý, kdo bude chtít přijít mezi nás a na chvíli se zastavit.
Scházíme se jednou za 14 dní od 18:00 hod. ve farním sále.
Termíny roku 2019 jsou:

Leden: 24.